TMOV14RP175ML2T7
MFR.Part #
TMOV14RP175ML2T7
JLCPCB Part #
C2657755
Package
Plugin
Description
175V 225V 270V 455V 6kA 700pF@1MHz 70J 插件 Varistors ROHS