SLD16U-017
MFR.Part #
SLD16U-017
JLCPCB Part #
C1973160
Description
-55℃~+175℃ 10uA 16V 19.3V 196.2A 26V 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS