SLD13U-017
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SLD13U-017
JLCPCB Part #
C1983540
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 13V 14.4V 21.5V 237.2A 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS