0466.250NR
MFR.Part #
0466.250NR
JLCPCB Part #
C206986
Package
1206
Description
-55℃~+90℃ 0.0022 1.6mm 125V 125V 250mA 3.2mm 50A Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS