SLD11U-017
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SLD11U-017
JLCPCB Part #
C1983553
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 11V 12.2V 18.2V 280.2A 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS