20KPA300A-B
MFR.Part #
20KPA300A-B
JLCPCB Part #
C3710431
Description
-55℃~+175℃ 20kW 2uA 300V 335.1V 41.8A 483V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS