TP1.5KE33CA
MFR.Part #
TP1.5KE33CA
JLCPCB Part #
C3712195
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28.2V 31.4V 33.3A 45.7V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS