S4012DTP
MFR.Part #
S4012DTP
JLCPCB Part #
C3613938
Package
TO-252(DPAK)
Description
-40℃~+125℃ 1.5V 1.6V 12A 20mA 400V 40mA TO-252(DPAK) Thyristors (SCR)/Modules ROHS