Q4006VH3TP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
Q4006VH3TP
JLCPCB Part #
C17302234
Package
TO-251
Description
-40℃~+125℃ 1.3V 10mA 15mA 400V 6A TO-251 Thyristors (SCR)/Modules ROHS