L4006V8TP
MFR.Part #
L4006V8TP
JLCPCB Part #
C17225077
Package
TO-251
Description
-40℃~+110℃ 1.3V 10mA 20mA 400V 6A TO-251 Thyristors (SCR)/Modules ROHS