SMBJ400CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ400CA
JLCPCB Part #
C3720991
Package
DO-214AA
Description
-65℃~+150℃ 1.3uA 400V 447V 600W 648V 900mA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS