LJ4004D8TP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
LJ4004D8TP
JLCPCB Part #
C17457155
Package
TO-252
Description
-40℃~+150℃ 1.3V 20mA 20mA 400V 4A TO-252 Thyristors (SCR)/Modules ROHS