S4004DS1TP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
S4004DS1TP
JLCPCB Part #
C17533482
Package
TO-252
Description
-40℃~+110℃ 1.6V 400V 4A 4mA 50uA 800mV TO-252 Thyristors (SCR)/Modules ROHS