5KP64A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP64A-HR
JLCPCB Part #
C3707990
Description
-55℃~+175℃ 103V 2uA 49.5A 5kW 64V 71.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS