02301.25HXP
MFR.Part #
02301.25HXP
JLCPCB Part #
C3162274
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 125V 250V 35A、10kA Glass Tube Fuse Plugin,D4.5xL14.5mm Disposable fuses ROHS