L6006V6TP
MFR.Part #
L6006V6TP
JLCPCB Part #
C17463769
Package
TO-251
Description
-40℃~+110℃ 1.3V 10mA 5mA 600V 6A TO-251 Thyristors (SCR)/Modules ROHS