L6006D6TP
MFR.Part #
L6006D6TP
JLCPCB Part #
C17686263
Package
TO-252
Description
-40℃~+110℃ 1.3V 10mA 5mA 600V 6A TO-252 Thyristors (SCR)/Modules ROHS