L6006R6TP
MFR.Part #
L6006R6TP
JLCPCB Part #
C17592336
Package
TO-220AB
Description
-40℃~+110℃ 1.3V 10mA 5mA 600V 6A TO-220AB Thyristors (SCR)/Modules ROHS