IXFN27N80
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
IXFN27N80
JLCPCB Part #
C6280714
Package
SOT-227B
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 27A 2V 400nC@10V 500W 800V SOT-227B MOSFETs ROHS