IXTA220N04T2-7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
IXTA220N04T2-7
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 112nC@10V 220A 250pF 3.5mΩ@10V 360W 40V 4V 6.82nF - MOSFETs ROHS