IXTN46N50L
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
IXTN46N50L
JLCPCB Part #
C3280090
Package
SOT-227B
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 160mΩ@20V 170pF 3V 46A 500V 700W 7nF 85nC@15V 900pF N-Channel SOT-227B MOSFETs ROHS