8.0SMDJ17A
MFR.Part #
8.0SMDJ17A
JLCPCB Part #
C3710069
Description
-65℃~+150℃ 17V 18.9V 20uA 27.6V 290A 8kW IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS