SMCJ17A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ17A-HRA
JLCPCB Part #
C3713142
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 17V 18.9V 1uA 27.6V 54.4A TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS