TPSMC45CA-VR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TPSMC45CA-VR
JLCPCB Part #
C1982257
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW@10/1000us 20.6A 45V 50V 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS