5.0SMDJ6.5ASHRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ6.5ASHRAT7
JLCPCB Part #
C6819230
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 11.2V 446.4A@10/1000us 500uA 5kW@10/1000us 6.5V 7.22V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS