MSMCJ110CAE3
MFR.Part #
MSMCJ110CAE3
JLCPCB Part #
C2625224
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 110V 122V 177V 1uA 8.4A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)