5.0SMDJ7.5ASHRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ7.5ASHRAT7
JLCPCB Part #
C7186469
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 100uA 12.9V 387.6A@10/1000us 5kW@10/1000us 7.5V 8.33V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS