5.0SMDJ28CASHRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ28CASHRAT7
JLCPCB Part #
C6422532
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 110.1A 28V 2uA 31.1V 45.4V 5kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS