5.0SMDJ58CASHRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ58CASHRAT7
JLCPCB Part #
C6688949
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 4.5kW@10/1000us 48.1A 58V 64.4V 93.6V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS