0209.800DRT1P
MFR.Part #
0209.800DRT1P
JLCPCB Part #
C3161377
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100A 350V 800mA Glass Tube Fuse Plugin Disposable fuses ROHS