SMBJ54CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ54CA-HRA
JLCPCB Part #
C1977447
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 54V 6.9A 600W@10/1000us 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS