0318.600HXP
MFR.Part #
0318.600HXP
JLCPCB Part #
C3166213
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 600mA Glass Tube Fuse 插件,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS