0318.250MXP
MFR.Part #
0318.250MXP
JLCPCB Part #
C3159171
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 250mA 35A Glass Tube Fuse Plugin,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS