0440.250WR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0440.250WR
JLCPCB Part #
C315872
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 125V 125V 250mA 50A Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS