0315.800HXP
MFR.Part #
0315.800HXP
JLCPCB Part #
C3166923
Package
Plugin,D7xL32.4mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 800mA Glass Tube Fuse Plugin,D7xL32.4mm Disposable fuses ROHS