0315.800MXP
MFR.Part #
0315.800MXP
JLCPCB Part #
C3163130
Package
Plugin,D7xL32.4mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 800mA Glass Tube Fuse Plugin,D7xL32.4mm Disposable fuses ROHS