031501.8MXP
MFR.Part #
031501.8MXP
JLCPCB Part #
C3165453
Package
Plugin,D7xL32.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1.8A 100A 250V Glass Tube Fuse Plugin,D7xL32.4mm Disposable fuses ROHS