0315.250MXP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0315.250MXP
JLCPCB Part #
C3166209
Package
Plugin,D7xL32.4mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 250mA 35A Glass Tube Fuse 插件,D7xL32.4mm Disposable fuses ROHS