0315.175MXP
MFR.Part #
0315.175MXP
JLCPCB Part #
C3161589
Package
Plugin,D7xL32.4mm
Description
-55℃~+125℃ 175mA 250V 35A Glass Tube Fuse Plugin,D7xL32.4mm Disposable fuses ROHS