0218.032MRET1P
MFR.Part #
0218.032MRET1P
JLCPCB Part #
C3160059
Package
Plugin,D6xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 32mA 35A Glass Tube Fuse Plugin,D6xL22.5mm Disposable fuses ROHS