LKP2G102MS050K40B
MFR.Part #
LKP2G102MS050K40B
JLCPCB Part #
C2917463
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 2000hrs@85℃ 35mm 400V 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS