LKS2G821KS055K63B
MFR.Part #
LKS2G821KS055K63B
JLCPCB Part #
C2988517
Package
Plugin,D35xL55mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 260mΩ@120Hz 35mm 400V 55mm 820uF ±10% 插件,D35xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS