LKH2G471MQ055K63B
Extended
Manufacturer
Liron
MFR.Part #
LKH2G471MQ055K63B
JLCPCB Part #
C2988537
Package
Plugin,D25xL55mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8A@120Hz 10mm 226mΩ@120Hz 25mm 400V 470uF 5000hrs@105℃ 55mm ±20% 插件,D25xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS