LHA2Y331MR055K63B
Extended
Manufacturer
Liron
MFR.Part #
LHA2Y331MR055K63B
JLCPCB Part #
C5375145
Package
Plugin,D30xL55mm
Description
3000hrs@105℃ 30mm 330uF 550V 55mm ±20% Plugin,D30xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS