271KD14J
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
271KD14J
JLCPCB Part #
C3019427
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
175V 225V 270V 455V 600mW 6kA 7.5mm 740pF@1kHz 90J 插件,P=7.5mm Varistors ROHS