SMDJ13CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ13CA
JLCPCB Part #
C2990239
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 139.5A 13V 14.4V 1uA 21.5V 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS