SMAJ350A
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMAJ350A
JLCPCB Part #
C2989772
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 350V 391V 400W 567V 700mA TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS