820KD14J
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
820KD14J
JLCPCB Part #
C3019510
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
135V 2.4nF@1kHz 27J 50V 600mW 65V 6kA 82V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS