VZH4R7M1VTR-0406
MFR.Part #
VZH4R7M1VTR-0406
JLCPCB Part #
C249943
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 35V 4.7uF 4mm 5.7mm ±20% SMD,D4xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS