VUP470M1VTR-0607
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VUP470M1VTR-0607
JLCPCB Part #
C23692915
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+125℃ 35V 47uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS